Cryp Trade Capital

Cryp Trade Capital  

Czy chcesz w dobie „mody” handlu kryptowalutami powierzyć swoje fundusze specjalistom, którzy za CIEBIE pomnożą Twój wkład?

Cryp Trade Capital to legalna firma, której biuro znajduje się w budynku razem z bankiem inwestycyjnym Morgan Stanley. Co założyciele mówią sami o sobie:„Zespół CRYP TRADE CAPITAL jest dobrze zorganizowaną grupa osiągających sukcesy menedżerów najwyższego szczebla, gotowi do dzielenia się swoimi doświadczeniami z wami! Inżynierowie i analitycy naszej firmy stworzyli unikalną i co ważniejsze wygodną platformę do handlu kryptowalutami i stale ją ulepszają!” Kolejny plus to osoby, które angażują się w firmę. W tym projekcie uczestniczy wielu „topowych” liderów z Questry, a tacy ludzie nie wchodzą w trefne tematy oraz firmy „widma”. Wysoko postawione osoby nie mogą pozwolić sobie na stratę wizerunku i autorytetu.

3 PLANY INWESTYCYJNE

Informacje, w jaki sposób zarabiamy

* Źródłem dochodu jest sprzedaż i wymiana kryptowalut oraz spekulacje kursów, * Dywersyfikują ryzyko działając na takich krypto giełdach jak: xbtce, bitmex, poloniex, kraken, bitfinex, * Każdy depozyt pracuje dla nas przez rok czasu, mamy 3 plany zarobkowe, * Formy płatności: Bitcoin, AdvCash, Perfectmoney. * Minimalny depozyt: $50 * Wypłaty ręczne 2-4 dni robocze od zlecenia, 2 razy w miesiącu dla pakietów STANDARD oraz MEGA, 1 w miesiącu dla pakietu VIP * Prowizje z poleconych: 8 poziomów 7/5/3/2/1.5/1/0.5/0.5  

 

NA POCZĄTEK

 

  ~> Instrukcja krok po kroku (rejestracja + depozyt)

~> Możesz pobrać i zobaczyć wszystkie dokumenty rejestrowe firmy