O Założycielu Uniwersytetu Marketingu

Hej!

Z tej strony Daniel Kępa, jestem założycielem Uniwersytetu Marketingu, czyli strony, która ma za zadanie pokazać w jaki sposób można dzisiaj zarabiać pieniądze przez Internet. Strona powstała we wrześniu 2016 roku i traktuję ją jako moje oczko w głowie 🙂

 

 

Projekt ten będzie się rozwijał stale i zawierał coraz to więcej wartościowych treści.

Przygodę z marketingiem internetowym i zarabianiem pieniędzy przez Internet rozpocząłem kilka lat temu i do tej pory śledzę rynek chcąc być cały czas na bieżąco i rozwijać się w tym temacie. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, aby stworzyć miejsce w sieci, gdzie pokażę Tobie aktualne projekty, którymi się zajmuję i które rozwijam, abyś mógł dołączyć do mojego Team’u i również zaczął zarabiać pasywnie w Internecie.

 

Co jest celem tej strony?

Celem strony UniwersytetMarketingu.pl jest stworzenie grupy ludzi zarabiającej po minimum 1000$ miesięcznie wyłącznie z Internetu. Chcemy zgromadzić wokół nas społeczność ludzi myślących w sposób przedsiębiorczy, których interesuje wolność finansowa. Naszą domeną jest nauczenie ludzi inteligencji finansowej i uniezależnienia ich od wyłącznie jednego źródła dochodu (najczęściej etatu).

 

 

Jeżeli nadal masz wątpliwości to skontaktuj się ze mną TUTAJ >>>